DOCTYPE html> aktivity CHS - Nile Goddess

Aktivity chovatelské stanice Nile Goddess, CZ

 Sponzorské dary chovatelským stanicím a veterinární ordinaci

  • Sponzorský dar byl pro CHS Scarab Maus vedenou Ivanou Směřičkovou, v hodnotě 40.000,- Kč na postavení voliéry a 45.000,- Kč jako finanční výpomoc.

  • Sponzorský dar byl pro CHS Blueberry Eyes v hodnotě 40.000,- jako pomoc do začátku.

Pomoc nalezeným kočkám

Chovatelská stanice Nile Goddess, CZ věnovala před Vánocemi 2021 nalezeným kočičkám v obci Kujavy 4 barely granulí, z toho jeden barel byl plný kuřecích granulí, druhý hovězích, třetí jehněčí a v posledním barelu byly granule divočina. Aby si každá z koček pochutnala na tom, co má ráda. Tento dar byl v hodnotě 6. 000,- Kč.

Odvoz škrabadel na Ukrajinu 

  Před třemi lety darovala chovatelská stanice Nile Goddess, CZ na Ukrajinu pro dvě chovatelské stanice – CHS Marelax Pride, vedenou Irinou Marshalovou a CHS Oxymoron, vedenou její sestrou Natalií Bushlyovou, spotřebního zboží, v podobě škrabadel pro kočky, barelů na granule, likvidátorů pachů a spoustu dalších věcí v celkové hodnotě 70.000,- Kč.
Když přijel kurýr, který  z CHS Marelax Pride dovezl kočičku, vše se naložilo do dodávky, jež byla naplněná až po okraj a jel zpět na Ukrajinu. Vše bylo pro přátele, nejen aby obě CHS měly kvalitní škrabadla z ČR, ale také aby obě chovatelky viděly českou výrobu a zboží, které zde máme k dispozici.

Chovatelská stanice Nile Goddess, CZ by se také velmi ráda zapojila do kastračního programu. Počet opuštěných koček se stále zvyšuje a kastrační program může alespoň částečně zabránit vyhozeným koťatům na ulici, nebo do cizích zahrad.

 

 

Na fotografie našich Mainských Mývalích koček a články na těchto stránkách se vztahuje autorské právo.